КОЛЕКТИВНА УГОДА

      На конференції трудового колективу КНП «ХОПТД» ХОР  прийнято новий колективний договір між роботодавцем і трудовим колективом.  

     — Наш медичний заклад уже працює в нових умовах, — звернувся до присутніх голова профкому Ігор Булеза. — Після реформування та злиття трьох обласних протитуберкульозних закладів області в єдину структуру – комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» ХОР виникла потреба внесення коректив і в документ, за яким маємо працювати. Це, вважайте, наш внутрішній лікарняний закон. Адже виконувати умови колдоговору має і роботодавець, і всі працівники, навіть якщо вони не є членами профспілки. Тож дуже важливо, щоб ця угода відповідала чинному законодавству, могла захистити права колективу, пацієнтів, а заклад зміг працювати в умовах жорсткої конкуренції.

      На зібранні розглянули, зокрема, питання щодо режиму праці, форми оплати праці, відповідності тарифних ставок і розрядів, додаткових надбавок і доплат, створення належних умов праці та відпочинку персоналу, особливо у тих підрозділах, де робота пов’язана із ризиком для здоров’я і життя медика та пацієнта.

   — Я працюю лікарем-епідеміологом вже дуже багато років і знаю, як важливо дотримуватися вимог інфекційного контролю та правил охорони праці в протитуберкульозному закладі, — зауважила госпітальний епідеміолог Ніна Радзівілюк. – Перевтома медичного працівника, при подовженні часу робочої зміни, може скласти для нього та його оточення серйозну небезпеку і стати причиною інфікування туберкульозом.

       Серед іншого йшлося і про виділення спецзасобів та оснащення окремих куточків для прийому їжі в кожному структурному підрозділі. Обрано членів комісії по трудових спорах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.