КОЛЕКТИВНА УГОДА

      На конференції трудового колективу КНП «ХОПТД» ХОР  прийнято новий колективний договір між роботодавцем і трудовим колективом.  

     — Наш медичний заклад уже працює в нових умовах, — звернувся до присутніх голова профкому Ігор Булеза. — Після реформування та злиття трьох обласних протитуберкульозних закладів області в єдину структуру – комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» ХОР виникла потреба внесення коректив і в документ, за яким маємо працювати. Це, вважайте, наш внутрішній лікарняний закон. Адже виконувати умови колдоговору має і роботодавець, і всі працівники, навіть якщо вони не є членами профспілки. Тож дуже важливо, щоб ця угода відповідала чинному законодавству, могла захистити права колективу, пацієнтів, а заклад зміг працювати в умовах жорсткої конкуренції.

      На зібранні розглянули, зокрема, питання щодо режиму праці, форми оплати праці, відповідності тарифних ставок і розрядів, додаткових надбавок і доплат, створення належних умов праці та відпочинку персоналу, особливо у тих підрозділах, де робота пов’язана із ризиком для здоров’я і життя медика та пацієнта.

   — Я працюю лікарем-епідеміологом вже дуже багато років і знаю, як важливо дотримуватися вимог інфекційного контролю та правил охорони праці в протитуберкульозному закладі, — зауважила госпітальний епідеміолог Ніна Радзівілюк. – Перевтома медичного працівника, при подовженні часу робочої зміни, може скласти для нього та його оточення серйозну небезпеку і стати причиною інфікування туберкульозом.

       Серед іншого йшлося і про виділення спецзасобів та оснащення окремих куточків для прийому їжі в кожному структурному підрозділі. Обрано членів комісії по трудових спорах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.