З НОВИМ РОКОМ!

Ось і ще один рік минає. У щоденній метушні, одвічних клопотах і насущних проблемах. Скільки болю і тривоги приніс він кожному з нас. Хтось попрощався із найближчими та найдорожчими людьми, а комусь поталанило зустріти нових друзів. Доля була співчутливою до одних, допомагала досягати вищих кар’єрних щаблів, а декого ставила перед найважчим вибором, коли треба було круто змінювати  життя.

      Реформи в державі тривають, і що вони принесуть галузі, медикам і хворим, покаже час. Колективу нашого центру, лікарям-фтизіатрам у містах і районах краю вдалося зберегти кістяк фтизіатричної служби, підтвердити акредитацію лікувального закладу. Навіть у ці надскладні часи лікарня забезпечує інфекційний контроль і надає якісні та безпечні для життя і здоров’я пацієнтів медичні послуги.

     Тож нехай усі труднощі і проблеми залишаться у старому році, а переміни будуть на благо і принесуть радість і благополуччя. Нових ідей, колеги, у 2022 році, креативних проектів, грандіозних задумів і фінансової стабільності!

      Ми стали старшими і мудрішими ще на один рік. Та все ж на порозі Нового року та Різдва усім, як у дитинстві, хочеться ялинки, подарунків, казок і дива. Тож в останні секунди старого року не забувайте загадати найпотаємніше бажання і покладіть до кишені бодай одну монету, аби ні в кого нічого не позичати і не давати в борг. Як кажуть літні люди, не варто  віддавати всю удачу, а собі залишати нещастя. А от проявити гостинність і почастувати кожного, хто навідається до вашої оселі у цю чарівну ніч, у кращих традиціях предків-українців. Веселих свят, друзі! Щастя, радості, добра і здійснення мрій!

                                                                        Валентина Лиса,

                                           інспектор відділу кадрів  КНП “ХОФПМЦ” ХОР.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.