Консультативна медична допомога

             З метою наближення консультативної високоспеціалізованої медичної допомоги хворим на туберкульоз, організації  пацієнт-орієнтованого амбулаторного контрольованого лікування, координації діяльності заходів протитуберкульозної допомоги населенню за територіальним принципом та у взаємодії з первинною ланкою медичної допомоги в штаті КНП «Хмельницький обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» працюють міжрайонні фтизіатри:

Жаркова В.Й.  на базі КНП «Дунаєвецька БЛ», координатор по м.Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільському районі;

Усенко І.С. на базі КНП «Шепетівська БЛ», Нечипорук Н.В. на базі КНП «Шепетівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», координатори по м.Шепетівка та Щепетівському районі ;

Шопіна В.В. на базі КНП «Славутська БЛ», Котович О.В. на базі реорганізованої Славутської тублікарні, координатори по м. Славута,

м. Нетішин та Щепетівському районі.

Населення м.Хмельницький, м.Старокостянтинів, Хмельницького району обслуговується в КНП «Хмельницький обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» ХОР.

За необхідності, кожен мешканець області може звернутись за спеціалізованою допомогою в КНП «Хмельницький обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» ХОР та інших координаторів центру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.