Перелік показань та порядок направлення до диспансеру
logo_hoptd-3

До КНП “Хмельницький обласний фтизіопульмонологічний медичний центр” ХОР направляються мешканці області:

  • з підозрою захворювання на туберкульоз для діагностики або підтвердження діагнозу;
  • хворі на активний туберкульоз на консультацію та лікування;
  • особи з груп диспансерного нагляду у лікаря фтизіатра району/міста.

Консультативно-діагностична допомога здійснюється згідно направлень фахівців районних та обласних лікувально-профілактичних закладів, виписки із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого з даними про проведені  рентгенологічні та лабораторні обстеження(обов’язково з результатами дослідження мокротиння).

У вихідні дні та неробочий час невідкладна госпіталізація у стаціонарні відділення медичного центру проводиться за рішенням чергового лікаря стаціонару.

Консультація в ДУ «Національний Інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України» здійснюється за направленнями спеціалістів Хмельницького обласного фтизіопульмонологічного медичного центру.

Бронхоскопія

Бронхоскопія – процедура, яка дозволяє лікареві обстежувати дихальні шляхи за допомогою тонкого інструменту – бронхоскопа. Під час бронхоскопії лікар досліджує горло, гортань, трахею, нижні дихальні шляхи. Бронхоскопія проводиться для діагностики проблем дихальних шляхів, легень та лімфатичних вузлів, раку легенів, а також для підбору ефективного лікування. Бронхологічні дослідження займають одне з провідних місць в діагностиці захворювань органів дихання, у багатьох випадках вони мають вирішальне значення як при встановленні діагнозу, так і визначенні протяжності патологічного процесу.

Дослідження проводиться за допомогою сучасного відеобронхоскопу, в стерильних умовах, з фіксуванням результатів на електронні носії.

shrek
Додаток до листа МОЗ_21.10

ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ’ЯТКА 16 днів проти насилля

ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ’ЯТКА 16 днів проти насилля-1
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ’ЯТКА 16 днів проти насилля-2