ДЕНЬ СВІТЛА І БЛАГОДАТІ

7 квітня — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  Одне із дванадцяти найбільших свят у православному календарі, третє за важливістю після Різдва та Великодня.

       Благовіщення – це свято Благої вісті про швидке народження Христа. А ще для вірян – це, зазвичай,  день світла, свободи, спокою і справжньої благодаті. Господи Боже, як прагнуть  усього цього наші серця тепер, коли Батьківщина у небезпеці. Окупанти несуть темряву, зло і смерть у домівки українців. Дай сили, Отче, захисникам тримати оборону. Укріпи їх віру і дух у боротьбі з ворогом, який бомбить міста і села, тримає в облозі, в холоді і голоді,  мирне населення, вбиває жінок і дітей. Рашисти хочуть стерти з лиця землі наші святині і навіть саме життя.

       Святе письмо каже, що Господь завжди на боці світла та добра, а ми боронимо від чужинців рідну землю, тримаємо стрій за свободу і правду. Благослови, Спасителю, героїв віри миром, добром і перемогою. Почуй нас, Владико, у ці дні найтяжчих випробувань. Віримо у мудрість і силу Твою, адже молитва за мир — сильніша за будь-яку зброю. У Творця немає нічого неможливого – таке головне послання Благовіщення. Здавна дійшла і добра традиція цього дня — після урочистої служби випускати білих голубів, які несуть на крилах у небесну височінь наші молитви…         Символічно, що 7 квітня світ відзначає День здоров’я. Цього дня 74 роки тому було прийнято статут ВООЗ, у якому, між іншим, закріплено право на здоров’я кожної людини, незалежно від раси, релігії та соціального становища. На жаль, війна забрала в українців їх невід’ємне право не лише на здоров’я, але й життя. Імперія зла принесла до нас кривду, смерть і геноцид. Осатанілий ворог погрожує нам атомною зброєю, захоплює об’єкти, що можуть стати джерелом вселенського лиха і біди. Тому українці закликають не лише уряди країн, світових лідерів, а й звертаються до розуму і серця людей доброї волі: відверніть катастрофу, зупиніть війну, яка несе загрозу планеті та усім нам, боріться за мир!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.